ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

05.05.15

05.05.2015р. Б. / Папа: Питання пошани до життя і сім’ї не можуть бути предметом компромісу

Питання, які стосуються гідності людини, захисту життя, подружжя та статі не можуть бути предметом компромісу в діалозі. На цьому наголосив Папа Франциск, приймаючи у понеділок, 4 травня 2015 р., делегацію Євангельсько-Лютеранської Церкви. У світлі 50-річчя Декрету Другого Ватиканського Собору про відновлення єдності, він наголосив, що сьогодні неможливо не звертати увагу на екуменізм, адже «поділ між християнами не лише відкрито суперечить волі Христа, але є також ганьбою перед світом».

Глава Католицької Церкви визнає, що на шляху до «повної і видимої єдності у вірі, житті Святими Тайнами та церковному таїнстві» ще необхідно багато чого зробити, але висловлює впевненість у тому, що «Дух Утішитель завжди буле світлом та силою як для духовного екуменізму, так і для богословського діалогу». Свідченням цього може бути документ «Від конфлікту до сопричастя», приготований відповідною змішаною комісією.

«Покликання до наслідування Господа нашого Ісуса Христа, – додав Папа, – включає також переконливий заклик до спільного заанґажування в харитативній сфері», допомагаючи тим, «які особливо потребують нашого милосердя». Особливою спонукою до зростання у братерському сопричасті він назвав «свідчення наших переслідуваних братів і сестер».

«Актуальним і невідкладним є питання гідності людського життя, яке завжди повинно бути пошанованим, такими ж є теми, які стосуються родини, подружжя і статі, яких не можна замовчувати чи ігнорувати, боячись піддати загрозі вже досягнуту екуменічну згоду. І гріхом буде, якщо в цих питанням викристалізуються нові конфесійні відмінності», – наголосив Єпископ Риму, запевнивши у тому, що молиться за зміцнення католицько-лютеранського діалогу.

Немає коментарів:

Дописати коментар