ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

МАТЕРІАЛИ (плакати, листівки, тощо)

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, маю надію, що надані Вам тут, на цій сторінці блогу, МАТЕРІАЛИ, допоможуть більш ефективно захищати життя ненароджених дітей України.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ви можете переглянути (чи безкоштовно завантажити) за цим посиланням у файловому архіві ЗАХИСТИ ЖИТТЯ! (Акція)
Збірка містить: 145 файлів, (оновлено 11.03.2015)
http://moyapidbirka.com.ua/pidl7k1/zahisti-zhittya-3433

 
 Далі буде...

Немає коментарів:

Дописати коментар