ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

СТАТТІ

НАШІ ДІТИ - ДАР БОЖИЙ І НАДІЯ НА ДОЧАСНЕ БУТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, ТОЖ ЗАХИСТИМО І ЗБЕРЕЖЕМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ! 

Любі, у Христі, брати й сестри! Закликаю Вас взяти участь в АКЦІЇ по захисту майбутнього України - дітей. Багато людей нарікають, що за час "незалежності" населення України зменшилось на декілька мільйонів!? Урядовці кажуть: «Нація вимирає, бо старе населення, смертність (через "Чорнобиль") більша як народжуваність, багато роз`їхались по світах, у пошуку кращої долі…» і т.д. і т.п. Все це дійсно має місце, але це ніщо, у порівнянні з тим, доконаним фактом, що кожного року в нашій Державі вбивають МІЛЬЙОН!!!!! невинних діточок. Без війни, терактів, стихійних лих і так далі. 

ЧУЄТЕ! М І Л Ь Й О Н.... Кожного року гине таке місто по кількості населення, як Дніпропетровськ. І що ж, ми й далі залишимось байдужими? Далі будемо "дивитися крізь пальці" на такий страшний злочин? Далі будемо тішитися (як дурень, який думкою багатіє) тим, що ми "білі і пухнасті"? Що нікого не вбили і нічого не вкрали! СХАМЕНІТЬСЯ НЕДОЛЮДИ! Будьте - люди. Невже ж Ви не знаєте того, що ми, всі разом і кожен зокрема, несемо відповідальність за свою українську націю? Невже ж ми такі егоїсти, яким не місце на цій, обікраденій землі? Невже ж ми діти диявола, а не діти Божі? 

Закликаю Вас, добре роздумавши у своєму серці, взяти участь у цій, вкрай необхідній АКЦІЇ по "Захисту майбутнього України". Бо стримати когось від необдуманого вчинку дітовбивства, це для Вас не буде великим тягарем, а навпаки, якщо не заслугою перед Творцем, то принаймні покутою за минулі роки цілковитої байдужості, гріха і злоби... 

Для активної участі в АКЦІЇ Вам необхідно: 

1. Одержавши листівку, зробити ксерокопії (чимбільше)

2. Поширити її між людьми, найперше молоді, бо молодь, полишена на саму себе, здебільша через незнання чинить гріх дітовбивства. 

3. Роздавати всім, незалежно від статі і віку, бо всі провинилися, хто сам чинив це зло, хто когось намовляв до нього, а хтось був байдужий… 

4. Жінкам, як тим які дали згоду волі на це зло, а чоловікам, як призвідцям цього гріха… 

5. Разом з цим Вам потрібно закликати людей до Покаяння і Сповіді, щоб, поєднавшись з Творцем у Святому Причасті, могли чинити добро, а не свавілля, зло і беззаконня… 

сл. Б. Леонід.
============================================= 
Цікавий погляд на ефективність контрацепції міститься в звіті американського інститут Гуттмахера. Згідно з ним 54 відсотків американок, які зробили аборти, користувалися контрацептивами, коли завагітніли, - звичайними пігулками або презервативами.

Підтвердженням вірогідності поданої Інститутом інформації є той факт, що ще недавно установа була дослідницькою базою Planned Parenthood, - потужної організації, яка пропагувала аборти та контрацептиви. Представлені висновки збігаються з результатами подібних досліджень проведених в Іспанії.
З американського звіту випливає те, що реклама контрацепції серед жінок з низьким матеріальним статусом не призвела до зменшення відсотків небажаних вагітностей в цій соціальній групі. Навпаки, наступило серйозне зростання. В 1994 році показник становив 88 вагітностей на 1000 жінок віком від 15 до 44 років; в 2001 – 120 вагітностей; 2006 – 132. 


За матеріалами: gosc.pl


Десять міфів про гормональну контрацепцію

Гормональна  контрацепція – це  «чума», яка поширюється по всіх континентах.

Програма створення розгалуженої системи «планування сім’ї» у всіх країнах світу,  і в Україні зокрема,   є не  що інше,  як політика геноциду репродуктивної частини людства в глобальному масштабі.

В той час, як людство потерпає від раку, серцево-судинних хвороб, СНІД’у, туберкульозу, фармацевтичні   корпорації отримують мільярдні надприбутки від гормональної контрацепції (ГК).

Використання  контрацепції протягом 60 років дає  можливість винести вердикт з приводу шкідливих наслідків, які отримало людство внаслідок   розповсюдження  ГК.

Стаття  керівника  російського православного медико-просвітницького центру «Життя» Максима Обухова «Десять міфів про гормональну контрацепцію», містить надзвичайно важливу інформацію, яку варто знати.

Олена Кравчук, лікар-гінеколог

Всеукраїнський благодійний фонд «За гідність людини»

Міф перший: гормональна контрацепція не шкідлива

Справа в тому, що будь-який фармакологічний засіб має побічні дії. Побічні ефекти гормональних контрацептивів (ГК) описані в медичній літературі, але невідомі широкому загалу. В  анотаціях до цих препаратів  та в рекламі перелічені їх  переваги, досить сумнівні. Тим часом, при використанні ГК виникають численні ускладнення, які нерідко здорову жінку перетворюють на неплідну і хвору людину.

Зараз існує значна кількість публікацій, що містять відомості про реальні наслідки використання ГК, отримані в результаті наукових досліджень. В деяких країнах пройшли успішні судові процеси проти виробників ГК. Однак рекламний штамп «Відповідний для Вас препарат допоможе підібрати лікар" діє магічно, експлуатуючи Вашу довіру до лікаря.

Дуже важливо зрозуміти, що ГК - це не ліки. Вони калічать жінку та грубо порушують природні фізіологічні процеси.

ГК не мають відношення  до медицини, яка  зцілює від недуг або полегшує страждання. Нажаль, через  економічні та політичні причини наша медицина стала заручницею міжнародної системи, що має на меті  завдання, далекі від захисту здоров'я.

Міф другий: використання  «малих доз» у ГК

Вдумаймося в зміст виразу «мала доза». Що це означає? Мала доза щодо чого? У фармакології існують терміни «летальна доза», «терапевтична доза» та інші, але таких медичних понять, як «мала доза», «низька доза», «дуже маленька доза" взагалі не існує. Наприклад, вища добова доза дигоксину - 0,0015 г, а аскорбінової кислоти - 0,1 г, тобто в сотні разів більше. Смертельна доза спирту обчислюється сотнями грамів, а ціаніду - 0,2 г. І це не багато і не мало. Смертельна доза лише означає, скільки грамів отрути повинно потрапити в організм, щоб вбити його, і все.

Доза - це маса біологічно активної речовини, якої досить, щоб викликати в організмі той чи інший ефект. Маса ж вимірюється в грамах, а не в термінах «мало» або «багато». Навіть, коли ми кладемо добриво на грядки, ми не беремо його «багато» або «мало», а міряємо хоча б лопатами або відрами.  Тим більше фармакологія - точна наука, яка використовує загальноприйняті одиниці.

Що ж означає термін «мала доза» стосовно гормональної контрацепції? Він є, по-перше, не більше, ніж емоційна оцінка, а по-друге, - брутальним рекламним прийомом виробників цієї отрути.

Наразі «мала доза» ГК виявляється достатньою, щоб вимкнути цілу систему органів. А зважуючи, що прийом ГК повинен бути щоденним та розрахований на багато місяців або років, кінцевий результат буде той же, що і при прийомі «великих доз»: штучне безпліддя  та численні ускладнення.

Міф третій: ГК безпечні, тому що їх використовують 120 мільйонів жінок у всьому світі

Можливо. Хоч це не факт, що гормональну контрацепцію дійсно використовують 120 мільйонів жінок. Різні джерела подають різні цифри. Але жінок репродуктивного віку, які не хочуть ними користуватися, принаймні, не менше мільярда.

Маніпулювання цифрами - типовий рекламний прийом. Нехай навіть 120 мільйонів жінок використовують ГК, хоча  не відомо, скільки з цих мільйонів здорові і щасливі. Принаймні, це їх право, в тому числі - право на ризик.

Безліч людей ризикують своїм життям і здоров'ям за допомогою найрізноманітніших засобів: палять, вживають  алкоголь, наркотики, переходять вулицю на червоне світло, мають невпорядковані статеві стосунки, роблять аборти, порушують правила пожежної безпеки і т. п.

Чи можна зробити висновок про безпеку нікотину, алкоголю, наркотиків тільки на підставі того, що людей, які їх вживають, мільйони, а можливо мільярди? Навіть, якби ГК використовували більшість жінок світу, це не було б аргументом на користь їх нешкідливості.

Більшість - не критерій істини. Тому апеляція до вочевидь сумнівного аргументу говорить лише про несумлінну рекламу, а не про безпеку ГК.

Міф четвертий: ГК «природні» і є синтетичними аналогами природних гормонів людини

Прикладом синтетичного аналога природного гормону є, наприклад, преднізолон, який копіює структуру природного гормону надниркових залоз.

Це, до речі, не заважає преднізолону мати таку кількість побічних ефектів, що застосовувати його рекомендується лише в особливих випадках та  під наглядом лікаря. Сучасні ж ГК , отримані повністю синтетичним шляхом і не мають аналогів в природі.    Їх застосування є грубим, штучним вторгненням в роботу організму.

Гормони - це хімічні речовини, які виділяються в чітко визначених дозах  залозами внутрішньої секреції. Вони забезпечують нормальне функціонування організму, являються носіями інформації, що  передається з потоком крові по системі керування органами та їх функціями.

Штучні гормони ГК вносять в організм штучну, фальшиву інформацію. Саме цей факт говорить про протиприродність синтетичних гормонів, особливо, якщо вони вводяться, щоб порушити функцію репродуктивної системи.

Подібне маніпулювання поняттям «природність» можливе лише на тлі тотального невігластва в галузі нормальної фізіології людини.

Міф п'ятий: ГК не володіють абортивним ефектом і не ведуть до вбивства зачатої дитини

Відразу зазначимо, що таке «абортивний ефект» і «вбивство зачатої дитини».

Існують різні погляди на те, який момент вважати початком життя, однак науковим фактом є те, що життя людини починається з моменту злиття ядер чоловічої та жіночої статевих клітин. Отже, свідоме знищення унікального живого організму з цього моменту є вбивством.

Виробники контрацептивів стверджують, що принцип дії ГК заснований на запобіганні овуляції, і як наслідок цього -  неможливості зачаття. Чи це насправді так? Відомо, що жодне з протизаплідних засобів не дає 100% попередження зачаття, навіть при точному дотриманні всіх правил і рекомендацій.

А як же індивідуальні особливості жінок, перерви в прийомі препарату, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, взаємодія ГК з продуктами харчування, лікарськими засобами та безліч інших причин,що збільшують вірогідність зачаття при прийомі гормональних контрацептивів? Що ж відбувається в цьому випадку?

Запліднена яйцеклітина (нове унікальне життя!) може загинути вже в матковій трубі, оскільки ГК порушують умови її просування. Якщо їй все ж таки вдасться проникнути в матку, вона загине через дегенеративні зміни в її слизовій оболонці, яка повинна забезпечити живлення і життєздатність дитини.

Саме такою подвійною, тобто протизаплідною і абортивною дією і пояснюється висока ефективність "пігулок проти дітей". Наявність цього вбивчого ефекту привела до того, що в багатьох країнах існує опозиція компаніям, які поширюють ГК.

Міф шостий: ГК корисні для здоров'я і рекомендуються для профілактики різних захворювань

Якби ГК були корисні для здоров'я, то після відповідної фармакологічної перевірки їх треба було б випускати під новою назвою: «профілактичний засіб здоров'я і довголіття»,  а протизаплідний ефект оголосити побічним. Проте ніхто цього не робить, навпаки, фармацевтичні компанії друкують неправдиву рекламу, за яку не несуть жодної відповідальності.

Відомо, що будь-яка брехня, щоб досягти мети, повинна містити частку правди, причому, іноді ця частка становить більше 90%. Але істина може бути тільки повною. Напівправда - та ж брехня.

Правда ж у цьому міфі така, що ГК дійсно знижують ризик захворювання раком матки. Правда також і в тому, що використання ГК збільшує ризик захворювання раком шийки матки і раком молочної залози, викликає незворотні зміни в серцево-судинній системі та багато інших ускладнень.

Тому, якщо лікар рекомендує використовувати ГК для профілактики раку матки або інших захворювань, він, безумовно, повинен попередити, завдяки чому ця профілактика досягається. Пацієнт має право самостійно вибрати, що йому краще:  жити, чи, якщо померти, то від якого саме раку!

Для лікування і профілактики захворювань, на які посилаються лікарі, рекомендуючи ГК, існує безліч інших засобів, які не мають протизаплідного ефекту і такої кількості побічних дій  та ускладнень.

Міф сьомий: органи охорони здоров'я активно поширюють ГК, оскільки піклуються про репродуктивне здоров'я та благополуччя жінок

Турбота сучасної системи охорони здоров'я про репродуктивне здоров'я жінок своєрідна. В деяких медичних джерелах зустрічаються відомості про те, що «старі» ГК з «високими дозами» були дуже шкідливі, мали численні ускладнення.

Але часто замовчується, що їх застосовували, особливо в країнах «третього світу», десятки років, хоча перші судові процеси в США, збуджені жертвами цих «досягнень» медицини, відбулися вже через два-три роки після дозволу їх застосування. Тепер негативні наслідки цих ГК - загальновизнаний медичний факт.

Самі прихильники ГК визнають, що «старі», так звані високодозовані ГК, калічили жінок, і вони знаючи про це, поширювали їх і рекомендували для використання.

Нині негативні наслідки ГК набули іншого характеру, змінилася і система захисту від судових позовів їх виробників  та розповсюджувачів.

Сьогодні рекламу ГК підтримують в першу чергу Міжнародна федерація планування сім'ї (МФПС) та її представництва практично у всіх країнах світу.

За «пігулками проти дітей» стоять в основному дві речі: гроші і політика. Репродуктивне здоров'я та благополуччя жінок - лише вивіска грандіозного маркетинг-плану, розробленого для зниження народжуваності в країнах «третього світу»,  в тому числі, а можливо, і в першу чергу - в Росії.

Політичне замовлення на зниження народжуваності не має відношення  до медицини. Воно пов'язане з політикою багатих країн Заходу, які споживають  більшу частину природних ресурсів планети і дають 90% забруднення навколишнього середовища. Для контролю над природними ресурсами інших країн їм необхідно забезпечити контроль над народжуваністю.  Це досягається за допомогою не цілком сумлінних або щиро недолугих медиків, що нав'язують масове використання ГК.

В нашому суспільстві існує багато проблем: туберкульоз, травматизм, психічні захворювання, безпритульність, не вистачає коштів навіть на найнеобхідніше обладнання та медикаменти для дитячих лікарень та пологових будинків.

Але чомусь у надлишку знаходяться гроші на те, щоб утримувати величезний штат «планувальників сім'ї» по всій країні, платити їм зарплатню, витрачатися на рекламу - нібито заради нашого «благополуччя». Але в цьому "благополуччі" немає місця для наших дітей, яких очікує доля американських індіанців.

Міф восьмий: ГК - це модно, стильно та сучасно

Створення уявної моди - рекламна технологія. За допомогою подібних технологій людину можна змусити заплатити за непотрібний йому товар або послугу. Тому набагато краще було б сформувати іншу моду.

Модно, стильно та сучасно бути здоровою, успішною, в тому числі в особистому та сімейному житті. Модно мати не менше трьох дітей. Модно піклуватися про старих і не модно, не стильно і не сучасно, коли бездітний старий вмирає на самоті в будинку престарілих. Не модно бути бездітним, не модно мати дошлюбні статеві стосунки. Не модно мати  венеричні захворювання. Модно думати самому, модно бути самостійним і здатним не купуватися на рекламу.

Модно не дозволяти, щоб тобі промивали мізки.

Міф дев'ятий: ГК допомагають досягти щастя в особистому житті, реалізувати свої права, бути вільними

Ті, хто каже, що ГК дають щастя в особистому житті, рятуючи від страху вагітності, забувають, що саме страх вагітності змушує використовувати ГК, при чому страх перед зачаттям власних дітей виявляється більшим за страх перед можливими наслідками відмови від дітонародження.

Чи можна назвати любов'ю і щастям те, коли чоловік допускає, щоб його улюблена жінка щодня приймала дозу отрути, яка порушує  природу її організму? ГК дають право саме на таку «любов» і на таке «щастя».

ГК дають право регулярно купувати в аптеці пачки пігулок, збагачуючи їх виробників і розповсюджувачів. Дають право на бездітність, за яку доведеться розплачуватися самотньою старістю.

ГК дають право забути, що у Вас є право на гідну медичну допомогу, адже державних грошей, які витрачаються на поширення ГК, вистачило б на те, щоб зберегти життя і здоров'я людей, які дійсно потребують повноцінного і дорогого лікування.

ГК дають право забути про існування державного суверенітету, право нації самостійно визначати свою демографічну політику.

Чи не здається Вам дивним, що у когось за кордоном знаходяться гроші на те, щоб втрутитися у Ваше особисте життя й допомогти у створенні штучного безпліддя?

Що хтось змушує Вас платити за те, щоб у Вас не було дітей?

У кожної людини є право на інформацію, на усвідомлений, аргументований вибір. Це наша особистісна свобода. Саме на це право, а отже, на нашу свободу, зазіхають фармацевтичні компанії, приховуючи правду про всі негативні наслідки застосування ГК.

Міф десятий: ГК - кращий засіб для профілактики вагітності та абортів

В сучасній медицині виник новий напрямок: вагітність вважають хворобою, яку потрібно лікувати, проводити її профілактику. Виношування і переривання вагітності сприймаються як рівноцінний вибір.

Однак сам термін «профілактика вагітності» розкриває задум розповсюджувачів ГК, спрямований проти людського життя.


Максим Обухов, провізор  м. Москва

Переклад: Кравчук  О.М.

Джерело: www.catholic-media.org


Аборт вбиває дитину і руйнує сім’ю

Аборт не вирішує жодних проблем, проте вбиває дитину і кидає батьків у глибоку моральну і духовну драму, яку передусім жінка може понести назавжди.

Цими словами звернувся Папа Бенедикт XVI до членів зібрання папської Академії за життя. Папа наголосив на відповідальності лікарів, та на необхідності науки з етичною свідомістю, а також закликав жінок, які стали жертвами післяабортового синдрому, знайти утішення у люблячого Небесного Батька.

Рішення «за аборт» не передбачає «переможців». Ні дитина не затримується на лаві переможців, ні жінка, ні чоловік. Також ті лікарі, які радять робити аборти, не є переможцями, оскільки вони спонукають жінку бачити подарунок у її лоні, як тягар. Папа звернувся спершу до тих, які хочуть заперечити людську совість, через яку можна побачити різницю між добром і злом.

Так само тематика післяабортового синдрому, яка виявила не мовчання совісті, а велике зранення, яке важко перенести, коли людські дії зраджують природній заклик до добра. Це важливо також у тому контексті, коли затьмарена совість татів, які залишають вагітних жінок, залишається без уваги.

Достоїнства моральних вчинків людини не є привілегією тільки християн чи віруючих, але кожної людини. Кожна людина може глибоко відчути, коли її дії суперечать совісті. Це стосується і лікарів.

Їхнім завданням є захоронити від брехні жінок, які думають, що в аборті є вирішення сімейних, економічних, соціальних проблем, або проблем здоров’я їхньої дитини.

Особливо коли йдеться про здоров’я дитини, лікарям часто вдається переконати жінок в тому, що аборт – це морально дозволене вирішення проблем і не тільки.

«Аборт не вирішує проблеми, а вбиває дитину, руйнує жінку, залишає сліпою совість батька дитини, часто руйнує сімейне життя.»

Однією з наступних тем промови Бенедикта XVI була потреба у етично-відповідальній науці в сфері дослідження сім’ї і використання пуповинної крові та її добування.

Щодо останнього, то йдеться про важливі області дослідження, які в своїй реалізації залежать як від благородства донора пуповинної крові так і від належних санітарних умов, щоб мати можливість виконати бажання донора.

Необхідне благородство не знаходиться в сучасних приватних банках для зберігання пуповинної крові. Це все має на меті забезпечувати тільки індивідуальне використання, чого безсумнівно дотримуються багато дослідників.

Джерела: kath.net
 
Мандрівники Христа Царя


17.11.2011р. Б. /  Відомий тенор Андреа Бочеллі закликає жінок не робити аборт

Популярний італійський оперний співак Андреа Бочеллі ще раз підкреслив, що виступає за життя і проти абортів. До цього його спонукає глибока релігійність і те, що сам Андреа, коли ще був у лоні матері, міг померти внаслідок аборту, який дуже радили зробити його матері лікарі, однак, вона вибрала життя. 

Тепер відомий співак закликає зробити вибір на користь життя інших матерів, розповідаючи свою історію, і на власному прикладі демонструє, що рішення його матері було правильним.
У червні минулого року з’явилось відео , в якому сліпий митець розповідає, що його мати не зробила аборту, коли вона була вагітна ним, хоча її до цього спонукали її лікарі. На YouTube фільм вже має понад 283 000 переглядів.

Тенор в інтерв'ю британській газеті «Телеграф» розповів, що він вважає себе дуже релігійною людиною. «Це означає, що перш ніж я почну боротися проти чогось, я намагаюся боротися за щось, бо протистояти проти когось – це не по-християнськи. Я підтримую життя», – пояснив Бочеллі.

Артист заявив, що йдеться про проблему абортів. «Я особисто не згоден з ідеєю, щоб була можливість довільно перервати життя. Але я не можу бути суддею тих, хто вирішив інакше. Наскільки я можу, я намагаюся показати їм приклад свого життя, тому що я вважаю, що це єдиний спосіб», – додав 53-річний композитор і музичний продюсер.

У популярному відео на YouTube Андреа Бочеллі грає на фортепіано і перед тим, як виконати пісню, популярну серед італійських дітей, розповідає історію молодої жінки, яка вагітною потрапила в лікарню через апендицит. Лікарі вирішили знеболити рану льодом, тому після лікування запропонували їй зробити аборт, пояснюючи, що дитина може народитися інвалідом. «Але ця смілива молода жінка вирішила не робити аборту, і дитина прийшла на світ. Ця жінка була моєю матір’ю, а я – цією дитиною», – каже тенор і додає, що рішення його матері було правильним.

Газеті «Il Foglio» Бочеллі зізнався, що він зробив відео, щоб допомогти своєму другові, місіонерові о. Річарду Фрешетте, який намагається зібрати кошти на будівництво нового будинку для дітей в Гаїті. Священик попросив митця, щоб той підбадьорив матерів, які в скрутному становищі. Тенор зазначив, що рішення розповісти свою історію прийняв не радячись з мамою, але, за його словами, вона не дорікає йому за те, що надав широкого розголосу її особистій історії.

Відколи відео почали поширювати в Інтернеті, співак отримав безліч телефонних дзвінків від людей з усього світу, які хотіли дізнатися більше про цю історію.

Анждреа Бочеллі народився з вродженою глаукомою. Однак, він втратив зір лише у віці 12 років після крововиливу в мозок, який стався під час футбольного матчу.

За матеріалами: Католицький Оглядач


Психологічні наслідки аборту - одна з тем засідання Папської Академії "Pro Vita"

нове_життя
У Ватикані 24-26 лютого на щорічне засідання вже в сімнадцяте зібралася Папська Академія "Pro Vita", створена Папою Іваном Павлом II ще 1994 року. Перший день наради був присвячений діяльності цієї установи, яка займається захистом життя. Роботу, виконану у минулому році, та плани на майбутнє представив іспанський єпископ Ігнасіо де Паула Карраско, призначений 30 червня 2010 року президентом цієї Академії. Завтра відбудуться також семінари для усіх, хто бажає послухати доповіді та набути практичних навичок.

На семінарах планують розглянути дві теми, які представлять міжнародні експерти. Перша тема стосується громадських і приватних банків пуповинної крові, стовбурові клітини якої використовують в медицині та не викликають таких моральних застережень, що й такого ж типу клітини, отримані з людських ембріонів. Будуть представлені медичні проблеми, пов'язані зі зберіганням пуповинної крові, та відповідні норми європейського законодавства, які стосуються цих банків.

Другий семінар буде присвячений постабортивному синдромові, тобто темі психічних і духовних травм, які після вбивства дитини в лоні матері отримують батьки та інші особи, що беруть у цьому участь. Крім теоретичних аспектів учасники зможуть набути практичного досвіду для допомоги таким людям, але не тільки психологічної, а й релігійної.

За матеріалами Radio Watykańskie

Джерела:

Немає коментарів:

Дописати коментар