ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

02.10.15

02.10.2015р. Б. / Атеїстів в Україні найбільше на Слобожанщині та на Донбасі – опитування

Найбільша кількість людей, що не вірить в бога визначена на Слобожанщині та Донбасі, передає УНН із посиланням на данні соціологічного опитування фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Так, згідно з результатами опитування, атеїстів найбільше на Слобожанщині та на Донбасі. До таких себе віднесли 19% та 17% респондентів відповідно.

Також, виявилось, що більшість мирян України відносить себе до Православної церкви Київського патріархату, про свідчать 44% відповідей людей.

На другому місці Православна церква Московського патріархату, до якої віднесли себе 21% мирян України. Далі йде Українська греко-католицька церква — 11%, та 8% є вірними інших релігій.

Загальнонаціональне опитування було проведене Фондом спільно з соціологічною службою “Ukrainian Sociology Service” з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року. Всього опитано 4413 респондентів.

Розробники проекту виокремили 11 історичних регіонів для опитування: Волинь (Волинська та Рівненська області); Галичина (Івано-Франківська, Львівська та Тернопільська області); Південний Захід (Закарпатська та Чернівецька області); Поділля (Вінницька та Хмельницька області); Полісся (Житомирська, Київська, Сумська та Чернігівська області); Центр (Черкаська, Кіровоградська та Полтавська області); Слобожанщина (Харківська область); Нижнє Подніпров’я (Дніпропетровська та Запорізька області); Причорномор’я (Миколаївська, Одеська та Херсонська області); Донбас (Донецька область) та м. Київ.

Опитування не проводилося в Луганській області та анексованому Криму. В опитуванні застосовувалась квотна вибірка, яка за областями, типами поселень, віком та статтю репрезентує населення виділених регіонів України віком від 18 років.

Максимальна похибка вибірки по кожному регіону не перевищує 5,0%.

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар