ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

19.09.16

19.09.2016р. Б. / Папа: жити логікою "післязавтрашнього дня"

Християнська логіка – це логіка «післязавтрашнього дня», яка не зупиняється на теперішньому, але з надією дивиться на воскресіння тіла. На цьому наголосив Папа Франциск у проповіді, яку він виголосив під час Святої Меси у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» у п’ятницю, 16 вересня 2016 р. Свої роздуми Вселенський Архиєрей побудував на уривку з Послання святого апостола Павла до Коринтян, головною темою якого є воскресіння Ісуса Христа як запорука нашого воскресіння.    

Проповідник із деяким смутком зауважив, що часто християни, проказуючи Символ Віри, схильні проказувати дуже швидко останню його частину, не задумуючись над змістом про майбутнє воскресіння мертвих, про яке ми ще не хочемо думати. «Нам легко увійти у логіку минулого, адже воно є конкретним, а також легко ввійти у логіку теперішнього, бо ми його бачимо», – підкреслив Папа, додаючи, що, натомість, дивитись у майбутнє не є такою простою справою, адже воно нас лякає, ми ще не хочемо думати про майбутні речі. Хоча й нам не є важко увійти в логіку «завтрашнього дня», бо ж знаємо, що всі ми помремо, проте, у логіку «післязавтра», увійти значно важче, бо вона вимагає призадуматись над майбутніми речами, зокрема, про воскресіння з мертвих. Християнська логіка спонукає нас призадуматись над тим, яким буде небо, яким буде наша вічність.  

Вселенський Архиєрей зазначив, що ми не повинні забувати про воскресіння тіла: «Ми воскреснемо так, як Христос воскрес, з нашим тілом». На переконання Єпископа Риму, у вірі в воскресіння тіла знаходиться найглибші коріння діл милосердя, адже існує тісний безперервний зв'язок між духовним та тілесним. З іншого боку, святий Павло повчає, що ми будемо перемінені, що будуть перемінені наше тіло і наша плоть. Проповідник пригадав, що Ісус Христос після Свого воскресіння з мертвих дозволив учням, щоб вони доторкнулись до Нього, діткнулись Його ран від цвяхів та пробитого боку, вказуючи на те, що й ми в майбутньому воскреснемо у переміненому тілі.

Часто нам важко увійти у ту логіку «післязавтрашнього дня», що є знаком певної духовної зрілості. «Але ми потребуємо благодаті Святого Духа, щоб зрозуміти цю логіку післязавтрашнього дня, після переміни, коли Він прийде й піднесе всіх нас перемінених на хмари, щоб ми назавжди залишились із Ним. Молімо у Господа благодаті такої віри», – мовив Папа Франциск.

Немає коментарів:

Дописати коментар