ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

11.10.16

11.10.2016р. Б. / Смерть з гідністю – це не евтаназія

Сучасне суспільство пробує евтаназію оголосити «смертю з гідністю». Але це є підміною понять. Евтаназіяце самогубство, а не гідне завершення людського життя.

Як свідчить сестра Констанс Файт із Згромадження Сестер Убогих, які опікуються літніми людьми в останніх роках їхнього життя, вона ніколи не стикалася, щоб будь-хто із їхніх пацієнтів звертався з проханням про евтаназію. Про це сестра Файт говорила на конференції «Жити повним життя», яку організувала у Вашингтоні «Heritage Foundation», пише CNA.

Сестра Файт зазначила, що вона ніколи не чула від тих, ким вона уже 30 років опікується – старенькими людьми, які знаходяться на порозі вічності висловів типу «безцільний тривалий біль» чи «тривалі мимовільні страждання і сором», які використовують прихильники евтаназії.

«Я ніколи не чула, щоб будь хто із наших стареньких використовував слово «сором» в контексті страждань і смерті», - зазначила сестра Файт.

Сестра зазначила також, що люди на порозі смерті мають бути оточені любов’ю і духовною опікою. «Я б сказала, що кімната вмираючої людини стає своєрідним духовним центром нашого дому», - свідчила сестра Файт. Вона також зазначила, що тиха молитовна опіка над вмираючою людиною часто стає приводом примирення у сім’ях вмираючого. Вона розповіла про випадок, коли сестри протягом восьми днів молились біля вмираючого чоловіка, який вже був у стані коми і протягом того часу члени його сім’ї не тільки примирилися одні з одними, але навіть і ті, що були відпали від віри, знову повернулися до Церкви.

Сестра зазначила, що досвід рідних, які присутні при смерті своїх ближніх отримують великі милості від цього досвіду.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар