ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

01.04.16

01.04.2016р. Б. / Прем'єр Польщі виступила за повну заборону абортів

З 1993 року в Польщі заборонені аборти, за винятком трьох ситуацій: загрози здоров'ю матері, підозри про виникнення вагітності в результаті зґвалтування, а також у разі тяжких захворювань плоду.

Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло підтримує ініціативу про повну заборону абортів.

За словами Шидло, вона підтримує повну "охорону життя ненароджених дітей".

Також глава польського уряду наголосила на тому, що відкрита до громадянської ініціативи повної заборони переривання вагітності.

"Цілком природно, що ми повинні проявити повагу до громадянської ініціативи. Якщо йдеться особисто про мене, то я підтримую цю ініціативу", - відзначила прем'єр в інтерв'ю Польському радіо.

Видання нагадує, що на даний момент організації pro-life очікують рішення спікера Сейму з приводу громадянського проекту "антиабортного закону". Два тижні тому організації представили законопроект, під яким була зібрана тисяча підписів. Крім цього до Сейму надійшла заява про створення Комітету законодавчої ініціативи "Стоп абортам".

У тому випадку, якщо спікер Сейму висловить свою згоду, комітет має розпочати збирати підписи під законопроектом про повну заборону переривання вагітності.

Варто додати, що за польським законодавством, від 1993 року в Польщі заборонені аборти, за винятком трьох ситуацій: загрози здоров'ю матері, підозри про виникнення вагітності в результаті зґвалтування, а також у разі тяжких захворювань плоду.

Нова громадянська ініціатива повної заборони переривання вагітності передбачає виключення і цих випадків.

Нагадаємо, восени сенат Іспанії ухвалив закон, що обмежує умови, за яких жінкам дозволено робити аборт.

За документом, жінки у віці від 16 до 18 років можуть переривати вагітність лише за згодою батьків.

Це значно пом'якшена версія законопроекту, який спочатку припускав майже повну заборону абортів.

Немає коментарів:

Дописати коментар