ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

25.11.17

25.11.2017р. Б. / Глава УГКЦ: «Я згоден стати донором після моєї смерті» (+VIDEO)

Нам потрібно творити культуру, де б люди не боялися чинити добро навіть тоді, коли їхній земний шлях завершився. Таку позицію висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» на тему трансплантації органів у рамках циклу передач «Дар життя».

Під час програми були оприлюднені соціологічні дослідження, згідно яких в Україні 63% згодні стати донорами, 25 – проти, 12 % ще не визначилися, що робити з собою після смерті.

Глава УГКЦ назвав такі показники дуже хорошими, хоча до порівняння, скажімо, в Австрії майже сто відсотків людей готові стати донорами після смерті.

Щодо себе особисто Блаженніший Святослав висловив цілковиту згоду стати донором. «Якщо після смерті я зможу й надалі чинити добро, то чому ні», – сказав Патріарх УГКЦ.

На його переконання, нам в Україні потрібно творити культуру, де б люди не боялися чинити добро навіть тоді, коли їхній земний шлях завершився. «Якщо ми можемо чинити добро навіть після нашої смерті, тобто якщо наші органи після нашої смерті можуть врятувати інше життя, то, гадаю, це обов'язково потрібно робити», – сказав Глава Церкви.

«Переконаний, – продовжив Блаженніший Святослав, – що в нас в Україні є професійні і мудрі лікарі, і є багато людей, які готові рятувати життя іншої людини, даруючи власні органи навіть після своє смерті. Тільки нам потрібна культура цього. Також українське законодавство повинно пройти відповідний шлях розвитку, тому що даний стан справ тільки погіршує справу з пересадкою органів і де-факто в непрямий спосіб стимулює так звану чорну трансплантологію».

«Гадаю, ми всі разом повинні зрозуміти, у чому полягає моральне добро такого акту, яким чином нам потрібно особисто діяти і як подбати, аби пацієнти, які потребують такої допомоги, могли бути врятовані у своїй рідній Україні», – наголосив Патріарх.


Немає коментарів:

Дописати коментар