ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

13.06.18

13.06.2018р. Б. / У Стрию говорили про захист людського життя та укріплення сім’ї в Україні

8 червня 2018 року в м. Стрию відбулася зустріч працівників Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни із хорватським професором медицини Антуаном Лісецем. В рамках зустрічі закордонний доповідач представив присутнім найновіші дослідження у сфері медицини стосовно довготривалих згубних наслідків використання контрацептивів, вчинення абортів та застосування технології штучного запліднення.

Відтак учасники зустрічі перейшли до питання способів подолання зазначених проблематик в Україні. Серед запропонованих варіантів, головний акцент було поставлено на потребі об’єднання зусиль, з метою збереження людського життя вже від самої миті його зачаття та плекання  в свідомості людей чесноти стриманості і чистоти у сфері людської статевості.

Як підсумок, професор Антуан Лісец висловив готовність всебічно сприяти та особисто співпрацювати з Єпархіальним інститутом у напрямку розвитку душпастирства подружжя та сім’ї для оборони людського життя і для укріплення української родини.

Немає коментарів:

Дописати коментар