ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

12.04.16

12.04.2016р. Б. / Чи варто християнам займатися йогою?

Наскільки корисно і безпечно займатися йогою, якщо це, на перший погляд, всього лише невинні фізичні вправи? Про це та інше розповів о. Микола Лучко на одній із міжконфесійних зустрічей, ініційованих сайтом “Духовна Велич Львова

Йога абсолютно сконцентрована на людській особі, стосунки тут не відіграють важливої ролі. Це комплексні практики самовдосконалення, відкриття божественного в собі та пошуку гармонії. Християнство ж – релігія любові, яка виникає із живих стосунків і основну ціль вбачає у єднанні з Богом.

Практики йоги за своєю суттю є окультними. 80-90 % людей, поневолених злим духом, практикували до того східні медитативні техніки.

Різноманітні постави йоги під час фізичних вправ – поза собаки, лотоса тощо – повертають людину у світ первісних міфологічних уявлень, при цьому применшуючи гідність її як Божої дитини.

Мантри, які використовують під час медитацій та занять йогою, часто є повторюванням-прикликанням імені богів, а це пряме порушення першої заповіді.

Медитація у християнстві має цілком інше значення, ніж, до прикладу, в йозі. Християнська медитація відкрита до буття і спілкування з Богом, вона спрямована на любов, яка виникає із стосунків. Східна медитація нівелює значення міжособистісних стосунків, вважаючи їх джерелом зла.

Навіть у тому випадку, коли йогою починають займатись виключно як комплексом фізичних вправ, рано чи пізно приходить момент глибшого зацікавлення філософськими аспектами, техніками дихання, харчування та інше.

Практикуючий християнин, коли починає займатись йогою, рано чи пізно помітить своє відчуження від Ісуса – і це головна пересторога. Іноді такі моменти віддалення служать для якісно нових стосунків із Богом, але це занадто небезпечний шлях.

У християнстві ані положення тіла, ані їжа не можуть мати настільки глобального значення, як у східних практиках, зокрема в йозі. Мені не суттєво, в якому положенні тіла я розмовляю з тим, кого люблю. Бо головне – люблю.

Вегетеріанство – це свідомий вибір кожного. Якщо мені так легше і простіше бути з Богом, то я обираю собі такий спосіб харчування, але якщо м’ясо не віддаляє мене від Бога, то немає в цьому суттєвих проблем.

Йога як фізичний комплекc насправді має безліч альтернатив: біг, плавання, ходьба, різні види спорту – все це дає чудовий заряд енергії для тіла.

Для християнина єдиним учителем і джерелом мудрості є Христос. Його вчення і знання абсолютно достатньо для повноцінного духовного розвитку, бо саме Ісус – найвищий авторитет та істина. Якщо людина починає шукати збагачення чи розвитку, до прикладу, у йозі, то їй варто переглянути свої християнські духовні практики – що не так, чому вони не діють?

Автор: Тетяна Трачук

Немає коментарів:

Дописати коментар