ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

16.07.15

16.07.2015р. Б. / Покарані, бо не хотіли спекти торта для лесбіянок

Господарі пекарні «Sweet Cakes by Melissa» у США мусять сплатити 135 000 доларів відшкодування лесбійській парі. Причина? З огляду на свої релігійні переконання вони не спекли торт на весілля цієї пари.

Аарон і Мелісса Клейн, власники пекарні в Орегоні, засуджені до виплати 135 тис. доларів. Згідно з рішенням орегонського Бюро праці та промисловості, подружжя Клейн, відмовивши прийняти замовлення на весільний торт для гомосексуальної пари, порушило цивільне законодавство штату й тепер повинне їй сплатити відшкодування за «емоційну шкоду».

— Тут не йдеться про торт чи весілля. Це справа, в якій бізнес відмовляє у послузі комусь, хто іншої сексуальної орієнтації, — стверджує орегонський комісар з питань праці Бред Авакян. — У світлі законодавства штату це незаконно.

Подружжя Клейн аргументує, що приготування торту на весілля Рейчел Краєр і Лорел Боумен було дією всупереч їхнім релігійним переконанням. Їхня адвокат, Анна Хармон, назвала присуд шокуючим, оскільки «показує, що влада штату провадить нещадну кампанію, скеровану на покарання тих мешканців, які провадять життя, згідне зі своєю вірою».

— Ми стараємося жити згідно з тим, що каже наша віра, — каже Мелісса Клейн. — Ми не хотіли образити тих дівчат.

Мелісса підкреслює, що в минулому вони купували випічку в їхній пекарні.

— Тут ідеться про одну, конкретну ситуацію. Ми не могли спекти торта на їхнє весілля. Просто не могли цього зробити.

Після того, як на християнське подружжя 2013 року подали позов, зменшився оборот у їхній пекарні. Почалося переслідування з боку деяких мешканців Орегону. Зрештою вони вирішили закрити пекарню. Тепер продають випічку з дому. Прибуток сім’ї зменшився наполовину.

Це один із багатьох випадків у США, коли гомосексуальні пари «законним шляхом» нищать бізнес, проваджений християнами, які відмовили їм у наданні послуг.

Немає коментарів:

Дописати коментар