ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!



ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

***

ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

На цьому блозі викладатиметься інформація та інші матеріали для ВСІХ людей, бажаючих взяти участь у безстроковій АКЦІЇ "ЗАХИСТУ ЖИТТЯ"...

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, щановні відвідувачі моїх приватних блогів, новий блог, присвячений для поширення у мережі вкрай необхідної інформації про ЗАХИСТ та ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ, усім, ще ненародженим дітям, але повноправним особам української нації, даним нам у дар від Небесного Отця...

ЗАКЛИКАЮ ВАС брати активну участь у позатерміновій акції - ЗАХИСТИМО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

З повагою, сл.Б. Леонід.

14.05.16

14.05.2016р. Б. / О. Федеріко Ломбарді: Папа нічого не говорив про рукоположення жінок у диякони

Папа Франциск «не говорив, що він має намір ввести дияконські свячення жінок». Так прокоментував директор прес-служби Ватикану о. Федеріко Ломбарді поширену низкою ЗМІ інформацію про те, що Святіший Отець нібито підтримує таку ідею.

Чутки про можливу появу в Католицькій Церкві висвячених дияконіс з'явилися після того, як 12 травня на зустрічі з членами Міжнародного ради генеральних настоятельок чернечих згромаджень Папа допустив створення спеціальної комісії, яка розглянула б служіння дияконіс за прикладом перших століть історії Церкви.

«Потрібно бути чесними: Папа не говорив, що має намір ввести висвячення жінок в дияконський сан. Тим більше він нічого не говорив про їх висвячення в сан священичий, - підкреслив о. Ломбарді. - Більш того, він дав ясно зрозуміти, що він зовсім не думає про це».

У своєму виступі перед генеральними настоятельками Папа підкреслив, що якщо проголошення жінкою проповіді під час літургії Слова «не є жодною проблемою», то її участь в Євхаристії літургії, навпаки, є «літургічно-догматичною проблемою», оскільки жінки не висвячені в священний сан. Папа також застеріг від тенденції «клерикалізації мирян».

Питання про дияконське служіння жінок не нове: воно сягає корінням в служіння «дияконіс», які несли певне служіння в Церкві протягом перших століть її історії, продовжив о. Ломбарді, пославшись на деякі історичні дослідження, присвячені цій темі, - в тому числі на важливий документ Міжнародної богословської комісії за 2003 рік. «Папа сказав, що він думає про заснування комісії, яка повернулася б до розгляду цих питань і внесла в них більшу ясність».

Представник Ватикану також застеріг від спроб звести весь діалог Папи і настоятельок жіночих монаших спільнот до однієї цієї теми. Великі плоди, за словами Ломбарді, могла б принеси дискусія про служіння жінок в Церкві - в тому числі в різних дикастерія Римської курії - на тих постах, де не потрібно свячення в священний сан.

Немає коментарів:

Дописати коментар